ADA Wall Scanner 120 PROF Metalo, elektros laidų ir medienos detektorius (A00485) (Kodas: A00485)

ADA Wall Scanner 120 PROF Metalo, elektros laidų ir medienos detektorius (A00485) ADA Wall Scanner 120 PROF Metalo, elektros laidų ir medienos detektorius (A00485) ADA Wall Scanner 120 PROF Metalo, elektros laidų ir medienos detektorius (A00485) ADA Wall Scanner 120 PROF Metalo, elektros laidų ir medienos detektorius (A00485)
Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams, originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 656 08706 arba el. paštu info@drdtools.lt.
Kaina: 85.00 EUR
Garantijos/Pristatymas
Pristatymas: 1-3 d.d.
Garantija: 12-24 mėn.
Kiekis:
 


* - privalomi laukai
Jūsų vardas *.
El.paštas *.
Jūsų telefonas
Dėl: ADA Wall Scanner 120 PROF Metalo, elektros laidų ir medienos detektorius (A00485) - DRDtools.lt

Užklausa *.
Gamintojas: ADA Instruments
Metalo aptikimo gylis (magnetinio) 120 mm Metalo aptikimo gylis (nemagnetinio) 80 mm Baterijos/įtampa 9-V šarminė baterija Naudojimo temperatūra -10 … +50 Laido su įtampa aptikimo gylis 50 mm Saugojimo temperatūra, °C -20 … +70 Baterijos tarnavimo laikas, val. 6 Svoris (be baterijų) 270 g Automatinis ekrano išsijungimas 5 min Kalibravimas yra Medienos aptikimo gylis 38 mm Metalo, elektros laidų ir medienos detektorius ADA Wall Scanner 120 PROF – tai detektorius, kuris elektrinio signalo dėka leidžia aptikti spalvotą ir juodą metalą, laidus su įtampa ir medines konstrukcijas sienose, grindyse ir lubose. Tai yra puikus įrankis kasdieniam naudojimui! Patikimas korpusas ir protektoriniai intarpai apsaugo matuoklį nuo smūgių. Funkcija „tik elektros laidų paieška“ leidžia tiksliai nustatyti elektros laidų vietą ir tuo metu nereaguoti į kitus objektus. Didelis ekranas, kurio apšvietimą galima išjungti, yra skirtas patogiam darbui. Automatinis kalibravimas visose režimuose. Funkcijos: Juodų ir spalvotų metalų, medinių konstrukcijų ir laidų su įtampa aptikimas Spalvos signalas aptikimo metu: metalas, mediena, laidai – raudonas signalas; laisva zona – žalias signalas Labai paprastas ir suprantamas valdymas Išjungiamas garsinis signalas Skaitmeninis ekranas su apšvietimu – matavimo rezultatai lengvai skaitomi Guminiai intarpai šonuose – patogiam darbui. Įrankiui taikoma 12 mėnesių garantija