• VEIKLA KARANTINO METU >>>
  Vadovaudamiesi LR Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijomis ir siekdami užtikrinti maksimalų klientų bei darbuotojų saugumą:
  • atvykstant į parduotuves privaloma dėvėti apsauginę veido kaukę;
  • rekomenduojama laikytis saugaus atstumo;
  • rekomenduojame užsakymus atlikti iš anksto internetu;
  • į parduotuvę - sandėlį įleidžiame tik po 3 pirkėjus vienu metu;
  • aptarnaujame tik galimybių pasą turinčius asmenis.

Apie mus

Šiuolaikiška ir patogi DRDTOOLS.lt internetinė parduotuvė siūlo Jums itin platų asortimentą darbo įrankių ir įrangos, suvirinimo technikos, oro kompresorių, specializuotų įrankių automobilių remontui ir kt. 
Internetinę parduotuvę plėtojanti UAB "LISOKSA" įkurta 1998 metais. Pagrindinė įmonės veikla - prekyba visų rūšių darbo įrankiais, suvirinimo įranga bei sodo technika. 
Įmonė turi nuosavą 700 m2 pastatą, adresu Lentvario g.16B Vilniuje, kuriame 100 m2 užima administracinės patalpos, o 600 m2 užima ekspozicijų salė ir sandėlys. Kviečiame užsukti į mūsų parduotuvę Lentvario g. 16B, Vilnius.
 
Mūsų vertybės – tai veiklos pamatas, pagal kurį suformavome įmonės viziją ir misiją. Jos veikia kaip vidinis kompanijos kompasas, padedantis išlikti teisingame kelyje ir pasiūlyti kokybiškiausius produktus klientams bei užtikrinti geriausią aptarnavimą ir bendradarbiavimą.
- Partnerystė. Tikime, kad kelias į sėkmę yra grįstas glaudžiu bendradarbiavimu, bendradarbiavimu su klientais, partneriais ir komandos nariais, tad nuolat stengiamės kurti pasitikėjimą skatinančius santykius.
- Atsakomybė. Mums svarbu, kokį poveikį daro priimti sprendimai, todėl prisiimame atsakomybę ir įsipareigojame teikti aukščiausios kokybės produktus.
- Verslumas. Į savo darbą ir bendradarbiavimą su partneriais bei klientais žiūrime novatoriškai ir lanksčiai: visada esame atviri pokyčiams, nes tikime, kad tai yra greičiausia ir geriausia priemonė augti.
 
Vizija — būti kokybiškų, pažangiomis technologijomis ir tvaria gamyba paremtų visų rūšių darbo įrankių, suvirinimo įrangos bei sodo technikos verslo lyderiu Lietuvoje ir užsienio rinkose.
 
Misija — įtvirtinti kitokį požiūrį į:
- klientų aptarnavimą — tik profesionalios konsultacijos ir greitas prekių tiekimas!
- kainą — stengiamės užtikrinti mažiausią kainą Lietuvoje!
- servisą — čia dirba aukštos kvalifikacijos meistrai, kurie atlieka garantinį ir pogarantinį servisą, remontą ir atsarginių dalių tiekimą.
 
Personalas — tikri savo darbo ekspertai, teikiantys profesionalias konsultacijas bei visada pasiruošę Jums padėti.
 
UAB “LISOKSA”
Lentvario g.16B-101, Vilnius
LT-02300 Lietuva